Darmowa wysyłka od 60 zł!

Druciarka - przyrząd do cięcia tasiemek

Nowy produkt

Druciarka jest narzędziem pozwalającym szybko przycinać tasiemki i wstążki. Końce zostają od razu zatopione, więc ucięty materiał się nie strzępi.

Więcej szczegółów

Dostępne

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Nazwa Czas dostawy Cena
Paczka w RUCHu 2-6 dni Za darmo!
Paczkomaty 24 godziny Za darmo!
Kurier DPD 24 godziny Za darmo!
Odbiór osobisty w Zielonej Górze Odbiór w sklepie po wcześniejszym umówieniu Za darmo!

* Dla zakupów powyżej $16.14 darmowa dostawa!

$53.52

Więcej informacji

Druciarka jest urządzeniem służącym do termicznego przycinania tasiemek i wstążek. Urządzenie wyposażone jest w rozgrzewający się drut, za pomocą którego tasiemka zostaje przecięta. W przeciwieństwie do cięcia nożyczkami, tasiemka przycięta za pomocą Druciarki nie strzępi się, ponieważ w momencie cięcia zostaje od razu przytopiona. Jest to dobrze widoczne na poniższym zdjęciu, na którym porównane zostały ze sobą dwie wstążki - jedna przecięta nożyczkami (po lewej), a druga za pomocą Druciarki (po prawej):

Praca z Druciarką pozwala zaoszczędzić sporo czasu, ponieważ nie trzeba już przytapiać końcówek uciętych tasiemek. Dużo szybciej idzie także samo cięcie tasiemek, co ładnie widać na poniższym filmie:

Druciarki są przystosowane do pracy ciągłej, więc z powodzeniem mogą być używane wszędzie tam, gdzie wymagana jest wielogodzinna, nieprzerwana praca. Na sprzęt dajemy 2 lata gwarancji (także dla firm).

Ze względu na dużą ilość zamówień, czas realizacji może wynieść do 5 dni roboczych.

Produkty powiązane