Wspornik V4 błotnika do hulajnogi Xiaomi M365 (różne kolory)

Nowy produkt

Najnowsza, czwarta wersja wspornika błotnika do hulajnogi elektrycznej Xiaomi MiJia M365. W stosunku do poprzedniej wersji zostały dodane dodatkowe zaczepy, które dodatkowo trzymają i stabilizują wspornik uniemożliwiając jego wysunięcie.

Więcej szczegółów

Dostawa już od $2.43
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Nazwa Czas dostawy Cena
Odbiór osobisty w Zielonej Górze Odbiór w sklepie po wcześniejszym umówieniu Za darmo!
Paczka w RUCHu 2-6 dni Za darmo!
Paczkomaty 24 godziny Za darmo!

* Dla zakupów powyżej $53.79 darmowa dostawa!

$7.27

-$1.62

$8.88

Opis

Wersja V4

Więcej informacji

Wspornik błotnika do hulajnogi Xiaomi MiJia M365. Wspornik wydrukowany jest z materiału PLA w kolorze Vertigo Grey, który świetnie pasuje do farby, którą malowane są czarne hulajnogi Xiaomi. Wspornik bardzo dobrze usztywnia cały błotnik, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko jego złamania (co jest częstą usterką w M365). Wspornik chroni także przewód zasilający tylną lampkę przed przetarciem. Wsporniki są dostępne w czterech kolorach:

  • Grafitowy
  • Biały
  • Czerwony
  • Onyx

W zestawie ze wspornikiem dodajemy dłuższe wkręty potrzebne do jego przykręcenia do błotnika.

W sprzedaży mamy także wsporniki wykonane z mocniejszego tworzywa PET-G (zalecane dla osób, które lubią poskakać hulajnogami po krawężnikach).

Różnice w stosunku do poprzednich wersji:

W stosunku do wersji V2 nowy wspornik posiada dodany zaczep zwiększający pewność mocowania i stabilność wspornika. Poprzednia wersja była jedynie wciskana w ramę hulajnogi. Wersja V4 jest dodatkowo przytrzymywana przez osłonki znajdujące się w tylnej części ramy.

W stosunku do wersji V3 wersja V4 została pogrubiona i wzmocniona w najważniejszych miejscach. Dodatkowo został zmieniony sposób druku, aby jeszcze bardziej wzmocnić konstrukcję wspornika.

Instrukcja montażu:

Produkty powiązane

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Registered Letter 3-10 days $5.11

* Przy zakupach ponad $53.79 darmowa dostawa!